Op deze pagina kan je het uurrooster met de lessen raadplegen.

Het is best om ongeveer 10 minuten voor de aanvang van de les aanwezig te zijn, zo kan elke les op tijd beginnen.
Een tip van de juf: je spaart veel tijd uit als je reeds van thuis uit je danspak en danskousen aan hebt (onder je gewone kledij).

DISCIPLINES:
---------------

- BALLET (Basisles ballet. VERPLICHT te volgen, de klassieke opleiding is de basisopleiding. Zonder deze les is het onmogelijk om andere aanvullende lessen te volgen.
- BAT & ART TR (Barre à terre + Artistieke Training)
- POINTES
- TAPDANS
- DANSTHEATER (deelname enkel mogelijk na goedkeuring van juf Heidi)

Naargelang de groep waartoe je behoort, kan je dus kiezen uit 1, 2, 3 of 4 danslessen per week. Voor een degelijke basisopleiding wordt aangeraden om minstens 3 danslessen per week te volgen.

Alle lessen hebben plaats in De Notelaar te Vollezele.


UURROOSTER NIEUW SCHOOLJAAR 2021-2022 (versie 21 juni 2021):
-------------------------------------------------------------------------------


OPGELET: Wijzigingen aan het uurrooster zijn zeker nog mogelijk:
Onder voorbehoud van verloop van het coronavirus en bijhorende veiligheidsmaatregelen & van beschikbaarheid van zalen en juffen

Raadpleeg dus regelmatig deze pagina, want hier vind je steeds de meest recente uurrooster voor alle groepen.



DOWNLOAD HIER DEZE UURROOSTER VOOR HET NIEUWE SCHOOLJAAR 2021-2022
(onder voorbehoud van wijzigingen)














Hieronder staat de uurrooster van het verlopen schooljaar 2020-2021 :

 
DINSDAG    
uur groep discipline
16.30 - 17.30 uur Muisjes 1 Pointes Niv 1&2
17.45 - 18.45 uur Danseressen Pointes Niv 3&4
19.00 - 20.00 uur Ballerina's
Pointes Niv 5&6
     
     
 
WOENSDAG    
uur groep discipline
13.45 - 14.30 uur Wolkjes Dansinitiatie
14.45 - 16.15 uur
Muisjes 1 Ballet en BAT / Art Tr
15.15 - 16.15 uur Muisjes 2 Tapdans Niv 1&2
16.15 - 17.15 uur Muisjes 1 Tapdans Niv 3
16.30 - 18.00 uur Muisjes 2 Ballet en BAT / Art Tr
17.15 - 18.15 uur Danseressen Tapdans Niv 5
18.15 - 19.45 uur

Danseressen

Ballet en BAT / Art Tr
18.30 - 19.30 uur Ballerina's Tapdans Niv 4
20.00 - 22.00 uur Champs Ballet - Pointes - BAT/AT - DT
     
DONDERDAG    
uur groep discipline
16.30 - 18.00 uur MiniMuisjes Ballet en BAT / Art Tr
18.00 - 19.00 uur The Prims Pointes Niv 6
19.15 - 21.15 uur Ladies Ballet en BAT / Art Tr
     
     
 
VRIJDAG    
uur groep discipline
16.30 - 18.00 uur The Prims Ballet en BAT / Art Tr
18.00 - 19.30 uur Ballerina's Ballet
19.30 - 21.00 uur Sparkelina's Ballet en Pointes
20.30 - 22.00 uur Stars Ballet en Pointes
     
     
     
ZATERDAG    
uur groep discipline
09.30 - 10.30 uur Stars
Sparkelina's
Danstheater + BAT/Art Tr
Tapdans
10.30 - 11.30 uur Sparkelina's
Stars
Danstheater + BAT/Art Tr
Tapdans
11.30 - 12.30 uur The Prims
Ballerina's
Danstheater
BAT/Art Tr
12.30 - 13.30 uur Ballerina's
The Prims
Danstheater
Tapdans
13.30 - 14.30 uur Danseressen Danstheater
14.30 - 15.30 uur Muisjes 1 Danstheater
 
     
uur groep discipline
     
     
     
     
 
 
 
Home